Зняти фільтр Google

Ми успішно лікуємо сайти різних тематик від санкцій Google:

 

Ми визначимо причини песимізації і складемо детальну інструкцію щодо виведення сайту з-під фільтру Google.
Інструкція складається простою та зрозумілою вам мовою. Ви можете виконувати інструкцію самостійно чи доручити її нам.

Скільки коштує виведення сайту з-під фільтру Google?

Терміни та вартість складання інструкцій або зняття санкцій під ключ залежать від складності ситуації. Заповніть заявку, вкажіть URL сайту і опишіть свою ситуацію – і протягом 24 годин ми дамо розгорнуту відповідь.

 

Ми вже вилікували від фільтрів Google більше сотні сайтів. Вилікуємо і Ваш!

 

Наші кейси зі зняття фільтрів Google
Які типи санкції є в Google

 

Види фільтрів Google

 

Перший крок в успішній боротьбі з фільтрами Google – це вірна діагностика. Тільки тоді, коли ви визначите, який саме фільтр накладено на сайт, можна приступати до дій, що направлені на вирішення проблеми.

 

Методи пенальтізації Google розподілені на 2 види: ручні санкції та алгоритмічні фільтри. Стратегія лікування безпосередньо залежить від методу, яким сайт було песимізовано.

 

Ручна песимізація

Ручні заходи Google – це пониження сайту в видачі модератором внаслідок використання пошукового спаму чи порушення правил участі в пошуку. Найбільш розповсюджені види ручних заходів – за використання платних посилань, за малоінформативний контент, агресивний спам, обдурення користувачів мобільних пристроїв.

 

Якщо сайт песимізовано вручну, у панелі Google Search Console з’являється повідомлення. У ньому сказано, за які саме порушення накладено фільтр, які саме сторінки чи розділи постраждали. Відповідно до цього, щоб зняти пенальті, треба усунути вказанні порушення та відправити запит на переогляд сайту.

 

У деяких випадках ручна песимізація не позначиться на позиціях та трафіку сайту, але це не означає, що її можна ігнорувати. Якщо не усунути причин пенальті, санкції можуть бути поширені на інші розділи, або сайт може бути знижений алгоритмічно.

 

Алгоритмічні фільтри Google

Це спеціальні алгоритми, що перевіряють сайт на присутність пошукового спаму та автоматично знижують у видачі ті ресурси, на яких знайдені порушення.

 

Найбільш відомі у нас алгоритмічні фільтри – це Google Penguin та Google Panda. У зарубіжному пошуку відомі також PayDay Loan, Phantom, Pirate.

 

Попадання сайту під автоматичний фільтр звичайно супроводжується глобальним пониженням трафіку з Google. При цьому, на відміну від ручних санкцій, повідомлення про песимізацію в GWT не з’являється.

 

Як зрозуміти, під який фільтр потрапив сайт?

Як правило, Google публічно повідомляє про апдейт понижуючого алгоритму, та інформація про цю новину з’являється на багатьох галузевих форумах та блогах.

 

Якщо дата просадки трафіку вашого сайту збіглася з оновленням одного з понижуючих фільтрів Google, скоріш за все, ваш сайт постраждав саме від нього.

 

Безкоштовно перевірити сайт на автоматичні фільтри Google можна за допомогою інструменту діагностики санкцій Seolib Pessimization Checker.

 

Як вивести сайт з-під фільтру Google

Щоб вивести сайт з-під алгоритмічних санкцій, потрібно:
– Визначити тип фільтру;
– Повністю усунути причину його накладання;
– Почекати на наступне оновлення алгоритму, із яким пов’язаний цей фільтр.

 

Алгоритмічні фільтри оновлюються 1-2 рази на рік, тому усувати причини санкцій частково у надії, що цього вистачить, занадто невиправдано. Якщо після наступного оновлення алгоритм визнає, що вживаних вами заходів недостатньо, вам доведеться чекати на наступний переогляд ще декілька місяців.

 

Якщо вам потрібна допомога у лікуванні сайту від ручних санкцій чи автоматичного фільтру Google, звертайтеся. Ми встановимо причини песимізації, складемо інструкції з їх усунення, а також допоможемо повернути сайту позиції та трафік.

 

Замовити вивід з-під фільтру

 

Кейси
 • Послуга: Вивід сайту з-під фільтру «Панда»
 • Тематика: Нерухомість
 • Таргетинг: Росія
 • Початок робіт: 18.02.2014
 • Інструкції: чищення внутрішнього спаму, усунення технічних помилок
 • Результат: зростання органічного трафіку з Google на 60% після чергового оновлення фільтру 19.05.2014
google-panda
 • Послуга: Вивід сайту з-під ручного Пінгвіна
 • Тематика: Кредити
 • Таргетинг: Росія
 • Початок робіт: 18.04.2014
 • Інструкції: чищення посилального профілю;
 • Результат: збільшення органічного трафіку з Google на 30% після зняття фільтру 20.05.2014
ruchnoy-penguine
 • Послуга: Лікування сайту від автоматичного Пінгвіна
 • Тематика: Туризм
 • Таргетинг: Росія
 • Початок робіт: 18.08.2013
 • Інструкції: аналіз посилального профілю, видалення посилань
 • Результат: збільшення трафіку з Google на 15% після оновлення фільтру 04.10.2013
auto-penguine

 

Замовити вивід з-під фільтру