Переоптимизация сайта. Вывод сайта из-под фильтра за переспам

Що таке переоптимізація сайту? Основні симптоми фільтру за переспам

Переоптимізація сайту – це зловживання факторами, що впливають на ранжування сайту в пошуковій видачі. Основні симптоми накладання фільтру – просідання позицій та втрата трафіку. Щоб підтвердити діагноз, треба написати в техпідтримку Яндексу.

Ознаки переоптимізації сайту

До внутрішньої переоптимізації відноситься зловживання різними прийомами, що націлені на підвищення релевантності сайту.

 

Найбільш поширені ознаки переоптимізації:
– перелічення пошукових запитів в Title та мета-тегах;
– масові виокремлення ключових слів у текстах тегами акцентування;
– присутність на сторінках текстів, що не несуть жодної користі відвідувачам;
– неприродні входження ключових слів (наприклад, якщо ви спеціально використовуєте ключові слова на початку кожного абзацу, використовуєте пряме – входження ключового слова, навмисно не відмінюючи його так, як того вимагають правила мови);
– спам у перелінковці сайту (наприклад, велика кількість посилань у текстах, додавання списків ключових слів до пунктів меню тощо);
– використання на сайті прихованого контенту (наприклад, великих текстів у прихованих вкладках);
– будь-які інші маніпуляції з контентом, що націлені на притягнення уваги робота та що при цьому суперечать зручності користувачів.

 

Як вивести сайт з-під фільтру?

Щоб зняти санкції, необхідно позбавитися елементів переоптимізації та переглянути якість контенту. Дії щодо зняття фільтру можна розподілити на два етапи:
1 – очищення сайту від явних ознак переоптимізації
Треба видалити усі ознаки спаму, які було перераховано вище.
2 – аналіз відповідності посадкових сторінок пошуковим запитам, під які їх було оптимізовано
Якщо сторінки було оптимізовано під запити, на які вони не дають відповіді, це може стати причиною песимізації. Наприклад, якщо контент оптимізований під фразу зі словом «відгуки», але відгуків на сторінці немає, це стовідсотковий спам. У цьому випадку треба чи добавляти на сторінку реальні відгуки, чи деоптимізувати контент за цим запитом.

 

Що робити після «чистки» сайту від спаму?

Необхідно надіслати запит на перегляд сайту до техпідтримки Яндексу. У деяких випадках фільтр за переоптимізацію знімають одразу, інколи доводиться чекати на відповідь місяць та проходити повторний перегляд.

 

Важливо: Спроби видалити лише частину переоптимізації з надією, що цього вистачить, часто приводять до затягування процесу амністування сайту. Техпідтримка Яндексу відповідає, що проблему ще не вирішено, та наступного разу може переоглянути сайт лише через місяць. Така ситуація може повторюватися неодноразово, тому настійно радимо позбавлятися ознак спаму з першого разу.

 

Допоможемо вивести сайт з-під санкцій Яндексу за переоптимізацію

Ми лікуємо сайти від фільтру «Ти спамний» вже більше 5-ти років та знайоми з усіма нюансами таких санкцій. Якщо ви хочете зекономити час, нерви та якнайшвидше повернути трафік на сайт, звертайтеся до нас.

 

 

Замовити вивід з-під фільтру

 

Опис усіх фільтрів Яндексу