Про компанію


Хто ми?

SiteClinic – команда людей, для яких IT-маркетинг та аналітика – це покликання, а не робота. Ми знаємо собі ціну і найбільше дорожимо своєю репутацією.

Наш девіз – лікуємо сайти від будь-яких хвороб

Ми допомагаємо власникам сайтів справлятися з проблемами відсутності трафіку, низькою конверсією, поганими позиціями в пошуковій видачі і виводимо ресурси з-під фільтрів Google і Яндекса.

Наше основне правило – ми працюємо тільки з тими клієнтами, яким ми дійсно можемо допомогти

Якщо ми бачимо, що пацієнта з якихось причин вилікувати неможливо, ми відразу ставимо до відома про це і не даємо марних обіцянок.

Наші основні інструменти – це голова і руки

Ми думаємо головою, як зробити сайт ефективнішим, і робимо це вручну. Ми не є прихильниками автоматизації просування і не використовуємо агрегатори посилань, так як саме через них в 90% випадків сайти потрапляють під фільтри за посилальний спам.

 

 

Звідки ми прийшли?

Тезисно-історичний екскурс

Зима 2005 року – в рамках рекламного брокера CLX був відкритий департамент пошукового просування, який став фундаментом нашої команди.

Вересень 2005 року – засновано рекламне агентство повного циклу Маркетинг-Мікс, куди наша команда увійшла в якості відділу інтернет-реклами.

2006-2007 рік – пошуки ніші, навчання співробітників, оптимізація бізнес-процесів. Курс від комплексного просування сайтів в інтернеті на веб-аналітику і консалтинг.

2007-2011 роки – запуск і розвиток SEOlib.ru, системи аналізу сайтів для вебмайстрів.

2012 рік – команда аналітиків SEOlib виділяється в окрему компанію. З’являється компанія “Лабораторія Веб-Експертизи” або просто Siteclinic.

 

 

Куди ми йдемо?

Наразі ми лікуємо сайти пацієнтів, виступаємо на конференціях і семінарах, навчаємо нове покоління аналітиків.

 

Складні аналітичні задачі і спірні питання ми завжди обговорюємо разом:

analitiki

Ділимося результатами своїх досліджень на конференціях:

konf

Щоп’ятниці проводимо внутрішній іспит для джуніорів:

examen

Активно відпочиваємо на вихідних, щоб набратися сил для вирішення нових цікавих завдань:

megeya