Відгук власника порталу Summerhotels.ru


"Видимість сайту у видачі стала помітно краще"

"В результаті одного з апдейтів відвідуваність сайту впала в 3 рази. Після листа Платона з’ясувалося, що причина в переоптимізації сайту, на думку алгоритму Яндексу. Складність проблеми полягала в тому, що явних ознак переоптимізації не було помічено навіть командою Siteclinic, тому довелося шукати вторинні причини, які потягли за собою санкції з боку Яндексу.

 

Спочатку, чесно кажучи, мені не дуже сподобалося те, що мені пропонують виправити помилки SEO, які навряд чи можуть допомогти в знятті фільтра. Але тут, мабуть, і полягає головна перевага SiteClinic.ua. Просто хлопці комплексно підходять до аналізу сайту, а не просто вказують “приберіть зайві ключові слова там і тут”. В результаті ви отримуєте свого роду SEO-аудит сайту, який спрямований на виведення сайту з-під фільтру.

 

У моєму випадку робота над виправленням помилок велася протягом місяця. Стільки ж велося листування з фахівцями сайту. Після закінчення всіх робіт та офіційного дозволу писати Платону, з першого ж листа була отримана відповідь, що автоматичні санкції з сайту зняті.

 

Я не став писати свій відгук відразу. Хотілося почекати, поки сайт дійсно вийде з-під фільтру і позиції почнуть повертатися (це, до речі, трапилося через 2 апдейта). Але й тут я вирішив ще трохи почекати, щоб подивитися віддачу від виправлення тих самих “дрібниць”, які мене спочатку трохи дратували. Зараз, через два місяці після виходу з-під фільтру, можу сміливо констатувати, що видимість сайту у видачі стала помітно краще. Так що не лінуйтеся робити все, що рекомендує команда SiteClinic, і хай буде вам трафік! :)"

 

Власник сайту Summerhotels.ru,
Олександр